تبلیغات
سی و پنج نمای تصویری از مدیریت دکتر قالیباف - قالیباف در حسابرسی
 
سه شنبه 6 اسفند 1392 :: نویسنده : الف گ

 به نقل از شهرنوشت ، در جریان این نشست تعدادی از ذیحسابان مناطق به بیان مسایل، موضوعات و پیشنهادات خود به منظور افزایش شفافیت مالی پرداختند.نشست دکتر محمدباقر قالیباف با قائم مقامان ذیحسابان شهرداری تهران ظهر امروز در محل سالن جلسات شهرداری تهران برگزار شد.

دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران نیز پس از استماع نقطه نظرات ذیحسابان به بیان برنامه شهرداری تهران به منظور ارتقای جایگاه ذیحسابان در مناطق پرداخت.
شهردارتهران در جریان این نشست ضمن تشکر از تلاش و زحمات ذیحسابان شهرداری تهران، تاکید کرد: مقام معظم رهبری رسالت و بار سنگینی بر دوش شهرداری تهران گذاشتند و این افتخار بزرگی است. حرفی که مقام معظم رهبری فرمودند نیز ثمره زحمات یکایک شما است. مقام معظم رهبری مدال جهادی بودن را به ما داده اند و این افتخار بزرگ بر سینه تک تک شما قرار دارد.
دکتر قالیباف با تاکید بر سه موضوع شفافیت، سلامت و حرکت در محور برنامه به عنوان وظایف اصلی ذیحسابان، از آن ها خواست تا رعایت آئین نامه ها، حفظ بیت المال و اجرای برنامه را در دستور کاری خود قرار دهند.
وی خاطر نشان ساخت: بنده هیچ گاه نگفته ام که در شهرداری فساد مالی، خطا، رشوه، دزدی و کم کاری وجود ندارد اما مدعی هستم شهرداری تهران نسبت به سایر دستگاه ها در وضعیت بهتری قرار دارد و این نتیجه زحمات شماست؛ اگر نسبت به هر کجای دیگر نگاه کنید، حتما جرایم در شهرداری تهران کمتر است اما ما باز هم به این حد قانع نیستیم و حتما باید جرایم کاهش پیدا کند.
شهردار تهران تصریح کرد: اگر این افتخار نصیب ما شده است که هر کس، با هر سلیقه و نگاهی وارد تهران می شود، تغییر را احساس می کند؛ این امر حاصل زحمات شماست و نتیجه خون دلی است که شما خورده اید؛ حال باید شهرداری را به سازمانی تبدیل کنیم که در پایان چهار سال آینده وقتی مردم به سایر دستگاه ها مراجعه می کنند، به آن ها بگویند آیا شما نمی توانید مثل شهرداری شوید؟ همین برای ما کافی است و سند افتخار ما برای دنیا و آخرت خواهد بود.

عکس : مجید حسینی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سی و پنج نمای تصویری از مدیریت دکتر قالیباف
زندگی به اندازه باز شدن دیافراگم دوربین عکاسی می باشد پس همیشه در برابر دوربین زندگی لبخند بزیند
درباره وبلاگ

فیلم و هنر
نقد : سخن گفتن آگاهانه درباره هنر به منظور بالابردن فهم
در اینجا نقد می کنیم تا بهتر باشیم

مدیر وبلاگ : الف گ
بلاگ و سایت های حامی دکتر محمدباقر قالیباف
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس

 

دریافت کد آپلود سنتر